Foci ban az 1.=Tippek,vélemények

Ami kell, a világ legjobb klubja ,Tippek,meccsek

A Barcelona remekül küzdött,de ez nem volt elég ugyanis az FC Internatzionale Milánóban lefocizta a "Barcát" és ez a végeredményen is meglátszott azaz:3-1(Internek).Igaz,volt 1 les gyanús gólja az internek,de az van amit a bíró befúj!Barcelónában kiállitottak 1embert az Interből,így 10emberrel fejezték be a mérkőzést.A Barca 1-0-ra vezetett amikor a 90+-adik percben lőttek 1 gólt.Azonban ezt a bíró nem adta meg kezezés miatt.Összesítésben 3-2 lett az állás(Iinternek).Összegzésben megérdelmelte az Inter a döntőben való részvételt...A Bayern az FC Lionnal kerüt össze.Ez a meccs ugyan egyértelműbb volt mint a Barca meccs viszont gólokban gazdag az egyik oldalról.Igen ám franciaországban is 1-0-ra nyert a Bayern aztán Münchenbe 3-0-ra mégpedig Olic' mesterhármasával.Így összegzésben 4-0 lett ugyhogy megérdemelten jutott tovább ERRŐL a meccsről a Bayern.Ez a meccs előtt a Manchester Uniteddel csapott össze Münchenben 1-0ra nyert a hazai gárda de ez a gól én véleményem szerint szabálytalan volt.Ugyanis Wayne Rooney a hazaiak büszkesége ekkor sérült le és a Bayern nem rugta ki a labdát,ebből lőttek gólt.(90+percben!!)Manchesterben 3-0 ra is vezettet a UNITED(4ever)de megintcsak a 90+ percben szerencséskedett 2gólt  a München.Varga Zoltán kiváló Magyar focista  is azt mondta a Bayernre"Anti futtball és vakszerencsével jutott tovább a bayern"Ezzel egyetértek és ezért is mondtam,hogy Csak a Lion elleni meccs alapján jutottak megérdemelten tovább...